Home SHOWBIZ Morena ia ngjet nga mbrapa…

Morena ia ngjet nga mbrapa…

Kjo është modelja e bukur, Morena Taraku, e cila pak kohë më parë debutoi edhe në skenën muzikore.

Ndërsa këtu kemi një foto, paksa të çuditshme, por me një mesazh të sinqertë “Ishe i vetmi Ti! Ti qe në çdo hap të jetës time ishe gjithçka që më mungonte… Love you Dad!”.

Nuk ka dyshim, babai i saj ka qenë gjithmonë një mbështetje e madhe për këngëtaren, si financiarisht ashtu edhe shpirtërisht, por duket sikur edhe babai e ka një mbështetje të mirë nga vajza, qoftë edhe e papritur si kjo nga mbrapa.

Previous articleNehat Llovca dhe Muhamet Sejdiu tregojnë se çfarë ndodhi në aeroplanin e linjës Cyrih-Prishtinë
Next articleËshtë mëkat t’ia bësh këtë një ‘X6’ (Foto)