Home SPORT Mourinho do të largohet sot nga Chelsea!?

Mourinho do të largohet sot nga Chelsea!?

A ju kujtohet deklarata e 16 gushtit e dhënë nga Jose Mourinho? Trajneri i famshëm portugez kishte dhënë një premtim publik kur ishte zyrtarizuar trajner i Chelseat.”Nëse nuk fitoj asnjë trofe me Chelsean, unë do të largohem nga Chelsea menjëherë” ishte zotuar Jose Mourinho.Në analizat e bëra pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, analistët anglez vlerësojnë se Mourinho mund të befasoi nesër me largimin nga Chelsea.
Madje një gazetë angleze shkruan se Mourinho nesër në mëngjes do ti paraqes dorëheqjen Roman Abramovichit

 

Previous articleE dëshmon dhe e vazhdon, të lumtë Besnik Hasi
Next articleBomba e quajtur Nora Istrefi