Home SHOWBIZ Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund

Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë ndër ciftet më të dashur për publikun. Kjo për faktin se të dy bëjnë muzikë të mirë dhe e tregojnë shpesh dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Publikut i pëlqen romanca, sidomos atij publiku që i admiron edhe si artistë . Duket se dasma e tyre do të presë ca pas atij propozimi romantik që i bëri Albani nen uje Miriamit.

Për momentin fansat e tyre duhet të mjaftohen me foto të tyret së bashku nga jeta e përditshme ashtu si ka ndodhur edhe paraditen e sotme. Angazhimet në karrierë do të kenë më shumë prioritet. Të dy bashkë do ti shohim edhe në jurinë e “X Factor” ku Miriam është e ftuar si “guest judge” në disa puntata të përzgjedhjes së talenteve të këtij edicioni.

Previous articlePacolli: Jakup me njofton për datën, me 600 mijë euro të ndërtohen shtëpitë e skamnorëve
Next articleNora Istrefi, me “look” të ri! (Foto)