Home SHOWBIZ Nëntë yjet që ishin në lidhje me Kim Kardashian (Foto)

Nëntë yjet që ishin në lidhje me Kim Kardashian (Foto)

Nuk duam ta gjykojmë negativisht por Kim Kardashian ka fjetur me nëntë meshkuj të njohur nën deri në moshën 33 vjeçare.

Ju mund ta gjykoni atë për dy martesat e saj të dështuara, ose për rolin që kishte në videon e saj pornografike, por në përgjithësi ajo është monogamiste.

Nëntë partnerë në një dekadë e gjysmë? Ndoshta jo normale për shumë njerëz.

Ajo ishte në lidhje edhe me Gabriel Aubury dhe Nick Lachey, por në këtë listë janë të përfshirë meshkujt e njohur me të cilët ajo ishte në lidhje dashurie, dhe jo të tjerët që kanë mund të ishin me Kim para se ajo të bëhej yll.

Ja nëntë meshkujt yje që ishin në lidhje me Kim Kardashian:

1. T.J. Jackson, nipi i Michael Jackson

tj-jackson

2. Damon Thomas, ishte i martuar me Kim nga viti 2000 deri në vitin 2004damon-tomaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Nick Cannon, ishte në lidhje me Kim nga viti 2006 deri më 2007

nickcannon

4. The Game, ky ishte në lidhje edhe me motrën e saj Khloe

the-game-and-kim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Ray J, publikoi videon seksi me Kim

kim-kardashian-ray-j

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Reggie Bush

kim-kardashian-reggie-bush-gq-magazine-3-display-image

7. Miles Austin

Kim Kardashian and Miles Austin take a walk to a yacht to celebrate Khloe Kardashian's belated birthday in NYC

8. Kris Humphries, ishte i martuar me Kim vetëm 72 ditë

kim-kardashian-kris-humphries

9. Kanye West, i fejuari i saj aktual

article-0-140dee40000005dc-970-634x750

 

Previous articleThaçi keqpërdori vetëm objektin për fushatë, PDK pagoi transmetimin e fjalimit
Next articleIndiana dhe Oklahoma fitojnë si mysafirë