Home SHOWBIZ NORA E NITA ME NJË PALË BIKINI

NORA E NITA ME NJË PALË BIKINI

norJanë dy motrat Istrefi, Nora dhe Nita të cilat kanë pozuar me një palë bikini të njejta.

Nora Istrefi para pak kohësh kishte postuar në rrjetet sociale këtë foto, e veshur vetëm me bikini, ndërsa vetëm disa ditë më vonë, motra e saj Nita poston gjithashtu një fotografi me të njejtat bikini.

Tri motrat, Nora, Nita dhe Era janë adhuruese të fotografisë dhe shpeshë për fansat sjellin foto së bashku, ndërsa po të njejtat rroba i shohim të sillen herë tek njëra dhe herë tek tjetra.

Nita

Nora Bikini

Previous articleSa fiton ‘Apple’?
Next articleMburret Nora Istrefi