Home SHOWBIZ Nora Istrefi, me “look” të ri! (Foto)

Nora Istrefi, me “look” të ri! (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi siç e ka treguar dhe siç vijon ta tregojë vazhdimisht, i pëlqen që të ndryshojë look-un e saj.
Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi të fundit, ku shfaqet me flokët e prera drejt mbi supe.

Për këtë ndryshim në pamje ajo falenderon parukieren Lili Ismaili, duke shkruar, “Ishte kënaqësi e madhe. Je një artiste. Të përqafoj fort”.

Vlen të theksohet se me këtë model flokësj dhe me ondet mbi supe, Nora duket vërtetë këndshëm dhe kjo gjë është provuar edhe nga komentet dashamirëse që kanë ardhur poshtë fotografive të saj.

Previous articleNe duhemi dhe kjo punë ka marrë fund
Next articleStojanovic: Forcat e Armatosura, të panevojshme