Home SHOWBIZ NORA NGRE PESHA PËR TRUPIN PERFEKT

NORA NGRE PESHA PËR TRUPIN PERFEKT

Këngëtarja e cila shquhet për format fizike, Nora Istrefi i kushton një kujdes të veqantë fizikut të saj, duke ushtruar dhe duke mbajtur regjim diete. Dhe rezultatet janë të dukshme.

Ajo posedon një trup prefekt të skalitur bukur dhe me muskuj, e që çdo femër e ka zili. Jo më kot e mban epitetin si femra më seksi e skenës.

Në rrjetin social Instagram, Nora ka postuar këtë fotografi duke ngre pesha dhe duke ushtruar me shumë vullnet./

Previous articleADELINA ISMAJLI NUK PLAKET
Next articleGreqia (nuk) e njeh Kosovën!?