Home TEKNOLOGJI Numri i telefonit që kushton 1.5 milionë euro

Numri i telefonit që kushton 1.5 milionë euro

Një numër telefonik, ka dalur në ankand për tu shitur në vlerë prej 1.5 milionë eurosh. Numri 0507777777, është shitur nga një kompani telefonike ‘Etisalat, nga Emiratet e Bashkuara Arabe.

Si pjesë e këtij ankandi morrën pjese deri në 700 persona ku të gjithë shprehin gatishmërin për blerjen e këtij numri, ngaqë ishte shumë i lehtë për t’u mbajtur në mend.

Përveç këtij numri në ankand u shitën edhe 25 numra diamant, 18 numra platin dhe 20 numra ari.

– See more at: http://www.kosovapress.com/sq/mobil/numri-i-telefonit-qe-kushton-15-milione-euro-12598/#sthash.UpbaSYD6.dpuf

Previous article​Nokia prezanton telefonin 15 eurosh
Next articleFondacioni i partisë së Merkelit kritikon ashpër qeverisjen e PDK-së