Home SHOWBIZ Pak striptiz nga Rita (Foto)

Pak striptiz nga Rita (Foto)

Rita Ora ka performuar në një klub homoseksualësh dhe gjatë performancës së saj vendosi që të jepte një spektakël striptizi.

Këngëtarja me origjinë shqiptare u shfaq në skenë me kostume të stilit mashkullor, por gjërat u nxehën në vazhdim dhe rrobat e saj përfunduan në dysheme, deri kur 23-vjeçarja mbeti me të brendshme të brendit Calvin Kelin.

Sipas Daily Mail, njëra nga fanset më të mëdha të Ritës, Lindsay Lohan, kishte qenë në publik shumë pranë skenës për ta përcjellë atë.

Duket se yjet ndryshojnë qasjen kur shfaqen në klube homoseksualësh. Ditë më parë problematikja Miley Cyrus u shfaq mbi një organ të madh mashkullor dhe përpiqej që t’i bënte seks oral.

Previous articleTesti i arritshmërisë për klasat e nënta mbahet më 23 maj
Next articleGreta, mes muzikës dhe politikës