Home SHOWBIZ Pamela: Djemtë e mi e dinë për videon time seksi

Pamela: Djemtë e mi e dinë për videon time seksi

Pamela Anderson ka thënë se është e sigurt që djemtë e saj adoleshentë e dinë për seksi-videon e saj me ish-burrin, Tommy Lee.
Aktorja këtë deklaratë e ka dhënë për revistën “Elle”, ndërsa ka shtuar se nuk e di nëse djemtë e saj, Brandon Thomas Lee dhe Dylan Jagger Lee në të vërtetë e kanë parë videon.

Anderson fajëson internetin pse djemtë e saj e kanë marrë vesh për videon e saj, duke shtuar se “nuk e di pse të gjithë janë të impresionuar me të”.

Previous articleBorchardt: Nëse ka fajtorë për akuzat e Dick Martyt,ata duhet të dënohen
Next articleFakte të rëndësishme që s’i keni ditur për teshtimën