Home SHOWBIZ Pas ndarjes, Zanfina me një selfie

Pas ndarjes, Zanfina me një selfie

Zanfina Ismajli tashmë është “single” kështu që edhe ka më shumë kohë për “selfie” nëpër rrjetet sociale.

Zanfina Ismajli ka realizuar “selfie” të cilën e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare shihet në formë të mirë përderisa këtë foto ajo e bën pas ndarjes nga një lidhje shumëvjeçare.

Në këtë foto ajo ekspozon pak gjoksin.

Nuk dimë se cilët janë planet e Zanfinës për këtë vit dhe kur do të vijë ajo me ndonjë video të re.

Previous articleAshton: Progres në bisedimet për programin bërthamor të Iranit
Next articleGenta në vlugun e punës