Home SHOWBIZ Pse Kallashi po tërhiqet nga “Cobra…”

Pse Kallashi po tërhiqet nga “Cobra…”

Kam nevojë për një pushim. Do iku atje ku do ta gjej qetsinë më të madhe shpirtërore -thotë për Kosovaren Kallashi.

Jam lodhur nga paraqitja ime e përnatshme në restorantin “Cobra Cyty’’,nga zhurma,zeri i lartë i muzikës…. Jo jo,asesi  nga fansat e mi të shumtë,që vinin për ta parë vallzimin tim. Ata i dua e i përshëndes shumë nga zemra,me shpirt kudo e kahdo që janë.

Me këtë do thotë ,se Kallashin s do ta kemi në restorantin Cobra?

Jo,jo s do t jem më- përgjegjet ajo. Do angazhohem më tepër me këngë,muzikë dhe videoklipe.Së shpejti adheruesve të mi do t u afroj një klip të ri,me të cilin do t ua shtoj xhelozinë kolegeve t mia të estradës… hahaha – qeshet Kallashi,tashmë personazh i njohur publik dhe mjaft i përfolur nëpër media shqiptare.

kallashi1kallashi2 kallashi3

Previous articleNgarkesa e avionit të Divjakës u shkarkua nga 7 makina
Next articleArta Bajrami – patriote