Home SHOWBIZ Remzie Osmani Vjen Me Klip Të Ri!

Remzie Osmani Vjen Me Klip Të Ri!

Këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani, këtë herë vjen me një projekt tepër ndryshe, e këtu ka vendosur të bëjë ndryshime, të cilat dallohen edhe në foton e postuar në facebook.

Mësojmë se kënga mban titullin “Edhe një natë pa ty”, me tekst dhe kompozim të Arsim Bunjakut e me orkestrim të Nexhat Mujovit.

Duket se me temë është mbështetur në realitetin e kohës dhe vërehet lehtë se kjo baladë do të bëjë një “boom” të madh në mbarë tregun muzikor.

S’na mbetet gjë tjetër vetëm se t’i urojmë Remzies sukses ashtu siç ja ka “rendin” ajo.

Previous articleKjo ndodh vetëm në Korenë e Veriut: Mendoja se Kim Il Jong ishte Zot!
Next articleEdhe Shkurte Fejza Zhgënjehet Nga Arkiva Shqip