Home Uncategorized Rihanna çmend vendlindjen

Rihanna çmend vendlindjen

Ylli nga Barbados, Rihanna, po kalon kohë të mira me familjen. Dhe, këtë ajo nuk ka mundur të mos e shprehë ndryshe pos me një paraqitje në plazh tepër lakuriqe.

Pas turneut të saj “Diamonds” ajo është kthyer në shtëpi për të pushuar pranë familjes.

Rihanna ka befasuar të gjithë në plazh me linjat e saj të përkryera trupore, teksa nuk hezitoi as që të drejtojë një motoçikletë plazhi për t’u argëtuar.

Rihanna po shijon suksesin e këngës “The Monster” në bashkëpunim me Eminemin, që ka pushtuar të gjitha top listat botërore.

Previous articleXherdani, mashkulli i vitit 2013
Next articleVjollca me Sabriun dhe Bleron