Home SHOWBIZ “Rikthejm Na”, thonë Kida dhe Kresha (Video)

“Rikthejm Na”, thonë Kida dhe Kresha (Video)

Këngëtarja e re e skenës muzikore shqiptare, Kida, ka publikuar videoklipin e saj të ri në bashëkpunim me reperin Mc Kresha, të titulluar “Rikthejm Na”.

“Rikthejm Na” titullohet kënga e punuar nga top producentët, Zzap n’ Chriss.

Videoklipin e ka punuar produksioni Imagine Films, në vazhdën e shumë projekteve që ky produksion i ka punuar.

Kënga është publikim i OnRecords, i dyti në karrierën e Kidës pas klipit “Murder” kohë më parë.

Previous articleRita: “Fifty Shades of Grey”, ngjashëm si shkolla
Next articleRusët dhurojnë 10 Lada Niva për ‘Civilna Zastita’ në veri