Home SHOWBIZ Rita Ora aksidentalisht tregon “zogun”

Rita Ora aksidentalisht tregon “zogun”

Ajo njihet si një ndër femrat më glamuroze të industrisë muzikore. Gjatë mbrëmjes Met Gala ajo kishte befasuar të gjithë me pamjen e saj e cila u konsiderua e shëmtuar. Pop ylli Rita Ora kishte veshur një fustan ngjyrë ari dhe disa take me lidhëze të stilin të gladiatorëve.

Gjatë mbrëmjes ajo pati probleme me këtë veshje pasi që duke e tërhequr fustanin i ekspozoi të brendshmet.
Kur e vërejti se çfarë i kishte ndodhur ajo u mundua që të dilte nga situata e keqe por ishte vonë pasi që ato tashmë i kishin parë të gjithë. Shpresojmë që herave tjera Rita të ketë kujdes me veshjet e saj dhe të duket bukur.

rita8 rita9

Previous articleVetëvendosje: Nuk votojmë për shpërndarjen e Kuvendit
Next articleZbulohen detaje rreth albumit të Kreshës!