Home SHOWBIZ Rita Ora “zhvesh” Zac Effronin

Rita Ora “zhvesh” Zac Effronin

Rita Ora është një prej emrave më të përfolur të MTV Movie Awards, jo për ndonjë rol të saj filmik, por rolin e saj në zhveshjen e Zac Efron në skenë.

Rita Ora ishte prezantuesja e çmimit Zhveshja më e Mirë në ndarjen e mbrëmshme të çmimeve MTV Movie Awards.

Dhe, këngëtarja shqiptare nuk u mjaftua vetëm me ndarjen e çmimin, por ndihmoi edhe në zhveshjen e fituesit.

Fituesi ishte një prej meshkujve më të admiruar të Hollywoodit, Zac Efron, i cili nuk ngurroi të heqë këmishën për të treguar muskujt e tij para publikun.

zac

 

Rita pati fatin ta zhveshë në skenë atë që shumë femra ëndërrojnë ta zhveshin në shtrat. Madje atë duket se e lakmoi edhe Jessica Alba (foto).

 

 

Previous articleJuve t’ia kthejë Osvaldon Southamptonit
Next articleMbahet seanca e parë kundër “Grupit të Drenicës”