Home Kuriozitete Roboti që bën dashuri me njeriun

Roboti që bën dashuri me njeriun

-438203808Një shpikës gjerman ka shpikur robotin seksual më të sofistikuar në botë.

Ky android seksual ka një zemër e cila rreh furishëm gjatë aktit seksual me njeriun. Këtyre robotëve u shpeshtohet frymëmarrja dhe u rritet temperatura trupore, ndërsa këmbët u mbeten të ftohta, njësoj sikur ke para një partner real.

Roboti është vështirë të dallohet nga njeriu falë dizajnit dhe një materiali prej silikoni me të cilin është ndërtuar.

Modeli bazë shitet 4 mijë dollarë.

Previous articleKonsumonte 8 litra Cola ne dite, i bien dhembet 25 vjecarit
Next article7 shenja paralajmëruese që nuk duhet ti injoroni