Home LAJME RTK shpenzon mbi 9 mijë euro ‘me valle e tupanë’

RTK shpenzon mbi 9 mijë euro ‘me valle e tupanë’

Radio Televizioni i Kosovës (RTK) do festojë për të dytën herë me valle e tupanë hapjen e dy kanaleve të reja RTK 3 dhe RTK4.

Fillimisht hapja e këtyre kanaleve nga menaxhmenti i RTK-së ishte festuar në Siëiss Diamond

E, tash i gjithë stafi i RTK-së do të mblidhet në Hotel Emerald do të shpenzojë hiq më pak se 9,100 euro.

Për mbajtjen e këtij koktej RTK ka kryer të gjitha procedurat dhe pritet që shumë shpejt një aheng i tillë të mbahet, transmeton orainfo.

Ndryshe, RTK është e njohur për ahengut e shpeshta.

Previous articleMourinho: Hazardi nuk sakrifikohet për skuadër
Next articleKomisioni për Integrime Evropiane “kalon” ligjin për zhurmat