Home Kuriozitete “S’do e shes virgjërinë edhe pse m’u ofruan 800 mijë dollarë”

“S’do e shes virgjërinë edhe pse m’u ofruan 800 mijë dollarë”

Një studente amerikane, që shkaktoi shumë debat në media pasi nisi një ankand për shitjen e virgjërisë, krejt papritur është tërhequr.

Elizabeth Raine, 28 vjeç, studente mjekësie, u tërhoq në momentet e fundit, pasi kishte arritur që të tërhiqte ofertën më të lartë prej 801 mijë dollarësh.
Pak ditë më parë ajo zbuloi edhe fytyrën e saj, pasi fillimisht e kishte të mbuluar. Studentja tha se tani do fokusohet tek studimet mjekësore. “Në këtë pikë, nuk shqetësohem më për ankandin. Ishte një vendim i thjeshtë,” tha ajo.

Ajo ishte sulmuar në rrjetet sociale pas vendimit për të shitur virgjërinë. Ditët e fundit kishte nisur që të ulte tonet dhe shkruante se nuk bëhet fjalë vetëm për paratë. Ankandi nisi më 31 mars.

Previous articleMamaja shpëton vajzën e porsalindur, i jep një veshkë
Next articleDasma kthehet në masakër, vritet nusja