Home SHOWBIZ Seksi Adelina

Seksi Adelina

foto (3)Ngadalë po bëhet më e vjetër, por asnjëherë dhe kurrë nuk po e humbet bukurinë dhe shkëlqimin e saj.

Seksi, hot, këngëtare që thyen barrierat…janë disa nga epitetet e saj.

Së është kështu e tregon edhe kjo foto që këngëtarja Adelina Ismajli sapo e ka postuar në rrjetet sociale të saj.

Previous article‘Zogu’ nuk ndalet…
Next articleMakina çudibërëse kthen ujin në verë