Home SHOWBIZ Seksi Zanfina

Seksi Zanfina

Këngëtarja Zanfina Ismaili, së fundmi ka publikuar një foto duke treguar linjat e saj perfekte.

Ashtu edhe siç e ka zakon Zanfina, ashtu edhe është parë në këtë foto shumë sensual, seksi, “in” dhe mbi të gjitha në formë trupore të përkryer.

Previous articlePep: Filozofia ime nuk pëlqehet në Gjermani
Next articleElvana I Dedikon Vargje Getit?