Home SPORT Shaqiri: Ju përshëndes nga Kombëtarja

Shaqiri: Ju përshëndes nga Kombëtarja

shaq

Futbollisti kosovar i Kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqiri është grumbulluar sot me ketë kombëtare para ndeshjes miqësore me Kroacinë.

Ai i ka përshëndetur fansat e tij në Facebook me një fotografi nga stërvitja dhe mesazhin në tri gjuhët: Best regards from the nationalteam…. Ju pershendes prej kombetares…. Gruess us de nationalmanschaft…

Previous articleShqipëria, miqësore me Hungarinë më 4 Qershor
Next articleZyrtare: Shitën të gjitha biletat