Home Kuriozitete Shokuese! Babai gjuan me shkelm fëmijën nga patina

Shokuese! Babai gjuan me shkelm fëmijën nga patina

Një burrë është incizuar në një video për t’u parë në veprimin e tij brutal ndaj fëmijës së tij.

Ai kishte zgjedhur një mënyrë jo të zakonshme dhe të pëlqyer që djali i tij të mësoj se si të rrëshqas mbi patinë.

6 vjeçari u godit rënd nga babai dhe u gjuajt poshtë përderisa djali i vogël ndjeu dhimbje të mëdha. E në vend të kësaj ai u largua duke e lënë djalin e tij në atë gjendje.

Kjo ndodhi pasi djali i vogël nguronte të rrëshqiste, pasi frikësohej.

Operatori i parkut të patinës rrëshqitëse ka thënë se babai dhe i biri janë klientë të rregullt dhe sipas tij kjo është hera e parë që babai i tij reagon në këtë mënyrë.

Marcu Crossland i ati i djalit 8 vjeçar Dinos ka thënë se këtë e ka bërë në mënyrë që ai të mësoj.

Komentet e postuara në këtë video, akuzojnë babain për veprimet e tij vulgare ndaj djalit të tij.

Previous article10 leksione të rëndësishme për jetën që nuk na i mëson shkolla
Next articleÇeku beson në votën e minoriteteve për FAK-un