Home SPORT Shorti i LK: Bayern përballë United

Shorti i LK: Bayern përballë United

Bayern Munich është caktuar të përballet me Manchester United në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Barcelona është caktuar të përballet me Atletico Madridin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Real Madridi në anën tjetër do të kërkojë t’i hakmerret Borussia Dormundit, pas eliminimit nga gara sezonin e kaluar.

Previous articleBerisha: Parapolitika nuk e lejon dorëheqjen e Mujës
Next articleLargimi i puçrrave dhe kokrrave dhjamore