Home SHOWBIZ Shpat Kasapi me të dashur të re?

Shpat Kasapi me të dashur të re?

Prej disa muajsh Shpat Kasapi është ndarë nga e fejuara e tij Afërdita Dreshaj. Derisa Dreshaj ka krijuar tashmë një lidhje të re, Shpati nuk ka zbuluar shumë nga jeta e tij sentimenatale.

Megjithatë, zëra të ndryshëm thonë se këngëtari është duke u takuar me një vajzë që nga vera e vitit të kaluar, më saktë që nga koha e xhirimeve të klipit ‘’Kazanova’’. Thuhet se dyshja tani po jetojnë një mardhënie më intensive.
Nuk dihet me saktësi se kush është vajza në fjalë, ndonëse flitet se është modele.
Ne, sjellim një foto ku shihen Shpat Kasapi dhe vajza që mendohet të jetë e dashura e tij e re.

Previous articlePlaçkitet ProCredit Bank në Prishtinë
Next articleSkënderbeu fiton titullin në Shqipëri