Home SHOWBIZ Si po e shfrytëzon Getoar Selimi Tunen?

Si po e shfrytëzon Getoar Selimi Tunen?

Faqja zyrtare e këngëtares Altuna Sejdiu në ‘’Facebook’’ ka 305 mijë fansa.

Praktikisht, Tuna është nën ‘’vëzhgimin’’ e këtyre njerëzve, të cilët interesohen për të. Këngëtarja ka arritur të shndërrohet në fenomen, e këtë e ka vërejtur edhe Getoar Selimi, i cili po mundohet që atë ta bëjë pjesë të ‘’labelit’’ të tij. Tuna, nuk është zyrtarisht pjesë e ‘’Baba Stars’’.

Ndërkohë, Geti po e shfrytëzon mirë emrin, imazhin dhe bujën e këngëtares. Ai, tashmë ka realizuar një duet me të. Gjithashtu, Geti ka menduar që përmes faqes së Tunes në ‘’Facebook’’ ta promovojë edhe këngën e tij të re me titull ‘’High 2’’. Kënga është shpërndarë dy herë në profilin e ‘’Zogut’’.

Pra, Tuna po i hyn mirë në punë Getit.

Previous articleLlamkos Kosova në krizë financiare, tri rroga borxh lojtarëve
Next articleAncelotti llogaritë në Ronaldon