Home SPORT Sigal Prishtina garon në EuroCup

Sigal Prishtina garon në EuroCup

Skuadra prishtinase do të jetë pjesë e kësaj gare bashkë me 59 të tjera nga Europa.Lajmi i pranimit është konfirmuar nga FIBA. Kështu së bashku me Sigal Prishtinën janë 59 ekipe që do të marrin pjesë në këtë garë prestigjioze.Shorti për garat e ligës FIBA Eurocup do të hedhet më 4 gusht.

Previous articleMENDIM RUGOVA, ZËVENDËSMINISTËR
Next articleThaçi për Handelsblatt: Anëtarësimi në BE dhe NATO, rrugë e pakthim për Kosovën dhe rajonin