Home LAJME Simpatizantët e Fatmirit e Jakupit e pagëzojnë vajzën me emrin Nisma (FOTO)

Simpatizantët e Fatmirit e Jakupit e pagëzojnë vajzën me emrin Nisma (FOTO)

Si duket NISMA për Kosovën e udhëhequr nga Fatmir Limaj dhe Jakup Krasniqi, ende pa garuar në zgjedhje ka krijuar simpatizatët e “flaktë” të saj.

Të paktën i këtillë duke veprimi i një qytetari nga Prizreni, i cili fëmijës së ti të porsa lindur ia ka vënë emri “Nisma”.

Në disa foto të publikuara në faqet e NISMËS në Facebook, shihet fëmijë dhe certifikata e tij, në të cilën shihet se fëmija ka lindur më datë 13 prill.1235895-452345958244100-7631623135832857096-n 10172744-452345821577447-3482353130052341951-n 10259741-452345684910794-4239073110625622942-n10172744-452345821577447-3482353130052341951-n10259741-452345684910794-4239073110625622942-n

Previous articleEneda Tarifa prezanton Arian
Next articleÇitaku: Kosova drejtë rrugës që të bëhet shtet anëtarë i BE-së