Home SHOWBIZ Skivi e Nora, vallëzojnë mbi lekë

Skivi e Nora, vallëzojnë mbi lekë

Bashkëpunimi i reperit Skivi, Mimoza Shkodra dhe Nora Istrefit, padiskutim ishte sukses i garantuar, duke u dëgjuar në çdo ambient.
Kjo këngë tashmë ka pushtuar tregun muzikor.

Ish-lideri i grupit “Skillz”, Skivi, Nora Istrefi dhe Mimoza Shkodra, janë treshja e përsosur për të cilët është folur shumë kohët e fundit.

Në fundjavë, reperi ka performuar në një klab në Tiranë së bashku me Nora Istrefin e ndërsa skena ka qënë e mbushur me lekë.

nora

Previous articleCilat shqiptare në “Playboj”
Next articleFAK-u do të jetë ndërtohet sipas standardeve të NATO-s