Home LAJME Smakaj raporton sot para Komisionit Parlamentar

Smakaj raporton sot para Komisionit Parlamentar

Kreu i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Bashkim Smakaj, do të raportoj sot para Komisionit Parlamentar për Mbikëqyrjen e kësaj agjencie.

Drejtori i AKI-së, thuhet se do të njoftoj Komisionin për punën e këtij institucioni, e veçanërisht për zhvillimet e fundit që kanë goditur këtë agjenci, me përfshirjen e zyrtarëve të saj në veprime të paligjshme.

Previous articleBeyonce dhe Jay Z, agjentë të FBI-së?Beyonce dhe Jay Z, agjentë të FBI-së?
Next articleUkrainë: Prorusët thonë se forcat e qeverisë po afrohen në Sllovjansk