Home SHOWBIZ Soni, qokollada e Vesa Lumes

Soni, qokollada e Vesa Lumes

Këngëtarja Vesa Luma është natyrë e shoqërueshme. Prej vitesh ndan shoqëri me shumë nga këngëtaret e skenes muzikore kosovare. Ajo, ka ndejtur gjatë me Jehona Sopin, Leonora Jakupin dhe një mori emrash të njohur të muzikes.

Tani, që është vendosur në Tiranë, Veses i bie të rrijë më shumë me këngëtaret e atjeshme. Mësojmë se ka bërë shumë mike nga bota e muzikes, televizionit e më gjërë.

Ndër ato që Vesa i ka më për zemër është edhe këngëtarja e talentuar Soni Malaj. Vesa, e quan Sonin ‘’Qokollada e Shqipërisë’’.

Në kërë borë prilli, Luma ka vendosur të fotografohet me të ëmblën Soni Malaj.

Mirë që është ftohtë se përndryshe qokollada edhe mund të shkrijë…

Previous articleNë Kosovë kapet kolumbani me 2.6 kilogramë kokainë
Next articleXhihadisët në Siri, 6.1% janë nga Shqipëria