Home LAJME Tahiri nga Vetëvendosja kalon në LDK

Tahiri nga Vetëvendosja kalon në LDK

Arta Tahiri, këshilltare komunale e Vetëvendosjes në Ferizaj, ka kaluar në LDK.

Tahiri ka thënë se i është bashkuar LDK-së, pasi sipas saj, në Vetëvendosje kishte ngufatje dhe mos hapësirë veprimi profesional e politik.

Ismet Beqiri nga LDK-ja ka thënë se një kuadër e veçantë po i bashkohet LDK-së, raporton KP.

Previous articleVV: Agim Bahtiri me premtime të dështuara
Next articleQeveria dhe Presidentja flasin ndryshe për letrën e dërguar BE-së