Home SHOWBIZ Të bësh hite si Dhurata

Të bësh hite si Dhurata

Ka vetëm dy ditë që është prezantuar kënga më e re e Dhurata Dorës në bashkëpunim me Young Zerka dhe mesa duket ka marrë vëmëndjen maksimale, mbi 200 mijë klikime dhe postime pa fund në rrjetet sociale. Kënga është realizuar nga artisti Alandy dhe Max Production është kujdesur për klipin. Dhurata është shprehur tejet e lumtur për mbështetjen që i ka dhënë publiku edhe pse ajo ka pak kohë që është futur në shoëbizin e muzikës. Falë talentit dhe stilit të të bërit muzika Dhurata ka ditur të fitojë vëmendje dhe të pëlqehet shumë.

Previous articleBebe Rexha, në vend të pestë në Britaninë e Madhe
Next articleFiksimi për vdekjen i sjell … një burrë pasanik