Home SHOWBIZ Të gjithë pas Rites (Foto)

Të gjithë pas Rites (Foto)

Ajo është e njohur për veshjet e saja gjallëruese.

Dhe Rita Ora sërish kishte vendosur të dukej e tillë kur ajo mori rrugën drejtë Mercer Hotel në Nju Jork, gjatë ditës së permte.

Këngëtarja 23 vjeqare nxorri figurën e saj trupore mahnitëse me një veshje sa sportive aq elegante dhe patika adidas.


Previous articleGuardiola nuk e lëshon Martínezin
Next articleGjira di ndryshe!