Home Kuriozitete Tmerrohej nga trupi i saj, del nga shtëpia vetëm pasi dobësohet

Tmerrohej nga trupi i saj, del nga shtëpia vetëm pasi dobësohet

Një nënë 30 vjeçare tregon për herë të parë historinë e saj e cila nuk është e zakontë.

Ajo kishte frikë të linte shtëpinë për shkak se ishte shumë e shëndoshtë dhe do humbiste toruan nëse e shikonte veten në ndonjë pasqyrë apo xham.

Por duke treguar kurajë, nëna e dy djemve Joanne Sanderson i është futur një diete drastike dhe në pak kohë ka fituar një trup të bukur dhe vetëbesimin.

Previous articleRita Ora tregon “gjoksin” (Foto)
Next articleJu nuk keni parë kurrë këso pulash që duken kaq njerëzore