Home Kuriozitete Vajza (12) dhe djali (13) bëhen prindër

Vajza (12) dhe djali (13) bëhen prindër

Fundjavën e kaluar në Britani të Madhe, një vajzë 12-vjeçare lindi një vajzë, e cila ishte “zënë”, kur ajo ishte 11-vjeçare, në shkollën fillore.

Nëna e re është pesë muaj më e re se “nëna më e re e deritanishme”, në Britani të Madhe, raporton Daily Mail, bënë të ditur “dnevnik”.

Gjithashtu edhe nëna e saj, tanimë 27-vjeçare, që kishte lindur kur ishte adoleshente, vlerësohet të jetë gjyshja më e re britanike.

Prindërit e fëmijës thonë se ata kanë qenë në një marrëdhënie për një vit dhe janë ”tërësisht në dashuri”. Qifti ishte takuar për Krishtlindje të vitit 2012, Kur ajo ishte 10 vjeç, ndërsa djali 12.

Previous articleHomazhe e nderime në Gllogjan e Pejë
Next articleNë Kosovë kapet kolumbani me 2.6 kilogramë kokainë