Home SHOWBIZ Vesa çka po don po bën

Vesa çka po don po bën

Këngtarja Vesa Luma duket e lumtur. Gëzimi I saj është rritur ndjeshëm që nga ardhja në Prishtinë për xhirimet e klipit të këngës ‘’Prishtina’’, një dedikim për qytetin, sportin dhe tofozerinë e ‘’Plisave’’.

Vesa, në ‘’Facebook’’ ka treguar se është e lumtur dhe këtë lumturi e ka shprehur përmes vargjeve të këngës rege të Teuta Selimit, me titull ‘’Cka po dojmë na po bojmë’’.

Këngëtarja I ka cituar disa nga vargjet e kësaj kënge të njohur, ndërkohë që ka postuar një foto ku duket shumë bukur.vesa-1_9585

Previous article​Shpallet Ushtari më i mirë i FSK-së
Next articleElvana ia merr “bukën” Kacit