Home LAJME Vetëvritet 24 vjeçari

Vetëvritet 24 vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar para pak minutash në qarkun e Elbasanit.

Një 24 vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvrarë me një armë gjahu. Viktima është Sajmir Lati nga fshati Cacabesë i qytetit të Peqinit. Policia informon se 24 vjeçari vuante nga depresioni. 24 vjeçari e ka kryer këtë veprim në shtëpinë e vjehrrit të tij.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të mësuar konkretisht detajet që e kanë çuar 24 vjeçarin në marrjen e një vendimi kaq ekstrem.

Previous articleKërcënohet Edita Tahiri
Next article10 miliardë euro për Greqinë