Home SHOWBIZ Vildane Zeneli tregon gjoksin

Vildane Zeneli tregon gjoksin

Vildane Zeneli është ajo bukuroshe shqiptare e cila që në mëngjesin e hershëm publikon foto në Instagram, dhe dita jonë do të shkojë mbarë. Ajo sot ka publikuar një foto duke na treguar gjoksin e saj perfekt, në të cilët ishte shprehur “me koktell në dorë pas një fotosessioni në SEX-y bikinit.

Previous articleSerbët protestojnë kundër arrestimit të Radicit, ngrenë barrikadë në veri
Next articleNësse gjithçka shkon si duhet, Leonora gjatë kësaj vere pritet të fejohet.