Home SHOWBIZ Vildania “harron” ku i ka lënë bikinit

Vildania “harron” ku i ka lënë bikinit

Vildane Zeneli “ka harruar” ku i ka lënë bikinit duke pozuar me gjoks të mbuluar me duar.

Edhe pse ka harruar “bikinit”, ajo nuk ka harruar të bëjë atë që di më së miri, t’i postojë fotografitë në rrjetet sociale për të “ndezur” fansat e saj.

Modelja shqiptare, e cila së fundmi ka lansuar edhe karrierë muzikore, njihet për fotografitë e saj të shpeshta nudo dhe provokimet që i bën në rrjetet sociale.

Dhe këtë e ka bërë sërish sot, duke postuar një foto ku tregon gjoksin e pambuluar.

“Ku e kam sutienen”, ka shkruar bukuroshja sipër fotografisë së publikuar në rrjetet sociale.

Nëse dikush e gjen, bëjani të ditur në faqen e saj në Facebook.

 

 

Previous articleEL: Valencia fiton, Lyoni pëson, të dyja kualifikohen
Next articleWenger në prag të ndeshjes së 1000-të me Arsenalin