Home SHOWBIZ ZAJMINA MË ”HOT” SE KURRË (FOTO)

ZAJMINA MË ”HOT” SE KURRË (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria, Zajmina Vasjari cilësohet si femra më seksi e skenës shqiptare. Shpërthyese dhe sensuale në performancat që sjellë, bënë që ajo të jetë njëra prej këngëtareve më të kërkuara nëpër mbrëmje.

Zajmina është duke realizuar këngën e re të cilën do ta lansojë së shpejti për fansat, ndërsa po realizon edhe një fotosesion këtu në Prishtinë.

Në rrjetin social Instagram, ajo ka postuar disa fotografi ku shfaqet më ‘hot’ se kurrë më parë. E zhveshur dhe e mbuluar vetëm me një batanije, duke ekspozuar këmbët e gjatë dhe të pasmet, Zajmina duket shumë seksi.

”#GoodmornigFromPrishtina#ShootingDay”, ka shkruar këngëtarja në Instagram./10minuta/

Zajmina Shtrat

Zajmina Kembe

Previous articleDëgjojeni Ermal Mamaqin!
Next articleAlves: Bananja më dha forcë për ta mposhtur Villarrealin