Home SHOWBIZ Zajmina shumë seksi në setin e ri fotografik(Foto)

Zajmina shumë seksi në setin e ri fotografik(Foto)

Këngëtarja Zajmina Vasjari, e cila njihet për hiret e saj, s’ka si të mos ketë patur oferta për të realizuar një set fotografik.

Këngëtarja shqiptare, pati paralajmëruar për serinë e fotove seksi që do të publikonte së shpejti dhe ja tek ka mbajtur premtimin.

Ajo u ka dhuruar fansave të saj fotografitë e setit të fundit, në të cilat duket mjaft seksi. Nga fotot më poshtë, vlerësojeni vet. 

Previous article​Forcohet bashkëpunimi Kosovë-Itali në fushën e mbrojtjes
Next articleSa është e gjatë balena?