Home SHOWBIZ Zogu i Dhuratës ‘mjaullon’ mjau, mjau

Zogu i Dhuratës ‘mjaullon’ mjau, mjau

E ftuar në emisionin “Zona e lirë”, të javës së kaluar, ishte mysafire këngëtarja aktualisht më e përfolur e skenës sonë muzikore, Dhurata Ahmetaj, e cila pas pyetjes nga Arian Cani, se te Dhurata, a mjaullinë më shumë “zogu” apo “macja”, ajo përgjigjet -“zogu”.

Paksa e çuditshme: Zogu i Dhuratës po bëjka – mjau, mjau… dhe atë dy herë bile, hahaha…

Previous articleAnxhela në të kuqe (Foto)
Next articleKush po e ofendon Drenusha Latifin?