Home SHOWBIZ “Zogun” e duan edhe delfinët

“Zogun” e duan edhe delfinët

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu po vazhdon pushimet e saj me të dashurin, Cosman.

Ajo po informon adhuruesit e saj në vazhdimësi me fotografi dhe përshkrime të tyre. Së fundmi, Tuna ka postuar një fotografi ku shihet duke i marr “puthje” nga dy delfinë.

Tuna shihet e lumtur, por që nuk e komenton fotografinë e postuar në Facebook.

Previous articleÇka dimë dhe çka nuk dimë për avionin e “Malaysian Airlines”
Next articleShaqiri, njeriu i trofeve