Home LAJME A e gjeti Blero zëvendësimin për Teutën?! (Foto)

A e gjeti Blero zëvendësimin për Teutën?! (Foto)

Blerim Muharremi, këngëtari nga Mitrovica që njihet edhe si Blero, pas ndarjes zyrtare nga aktorja dhe prezantuesja Teuta Krasniqi, duket ka gjetur shoqëri të re.

Të paktën kështu mund të thuhet duke u bazuar një fotografi të postuar në Instgram, ku ai dhe një femër e pa identifikuar shihen duke bërë qejf.

Femra mbetet misterioze aktualisht, mirëpo Blero sipas të gjitha gjasave nuk do të vuaj gjatë për Teutën.

Previous articleMbi 100 profesorë me paga të dyfishta
Next articleTask Forcë për getoizim