Home SHOWBIZ “Aeroplan” e Arilenës, kushtoi 30 mijë euro

“Aeroplan” e Arilenës, kushtoi 30 mijë euro

E keni ndonjë ide se sa ka kushtuar kënga dhe videoklipi i këngëtares së re, Arilena?!
Nuk besojmë s eiu shkon shumë në mendje kjo shifër që do ta shikoni.
Ajo ka paguar plot 30 mijë euro për këngë e videoklip të këngës “Aeroplan”.
Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në një deklarim publik dhe sipas saj, ajo ka paguar këto para në mënyrë që të ketë këngën dhe videon.
Përvec kësaj, video e këngës ‘Aeroplan’ është kripi i parë shqiptar që është realizuar në formatin 3D

Previous articleShakira do të tundet për Acitivia
Next articleKryeministri Rama nesër në Pejë