Home SHOWBIZ Afërdita Dreshaj vjen me foto të reja

Afërdita Dreshaj vjen me foto të reja

Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj është shumë aktive sa i përket profesionit të saj të modelimit. Udhëtime të shpeshta, angazhime të shumta, ajo së shpejti do të sjellë edhe fotosesionin më të ri.

Në rrjetet sociale, bukuroshja ka postuar disa fotografi si paralajmërim i sesionit të fotove që do të vinë në vazhdim.

Ndonëse sprovoi veten në këngë dhe së fundi edhe në prezentim, Afërdita kuptoi se puna që bënë më së miri është ajo e modeles.

Ndryshe, edhe jeta e saj sentimentale është si më mirë, pasi pranoi haptas se është e dashuruar dhe ndihet e lumtur përkrah hokeistit çek, Jakub Kindl.

Previous articleNATO do të vazhdojë të ndihmojë PK-në dhe EULEX-in
Next articleShpërblim rekord për triumfin në Champions