Home SHOWBIZ Agnesa në duart e Arbër Bytyqit

Agnesa në duart e Arbër Bytyqit

1376584-10151969996021479-583486122-nAgnesa Vuthaj ka falënderuar publikisht Arbër Bytyqin, një makeup artist nga Prishtina që po hyn furishëm në tregun kosovar.

“Një makeup artist i talentuar dhe profesionist që punon me shumë pasion dhe përkushtim”, shkruan Agnesa në Instagram.

Ish-Miss Kosova, tani edhe biznesmene, Agnesa Vuthaj ka realizuar këto ditë një set të ri fotografish.

Previous articleRikthehet në Kosovë
Next articleSkandali 7 milionësh i Mustafa Sandal