Home SHOWBIZ Aktorja që lakmon të flejë me Rihannan

Aktorja që lakmon të flejë me Rihannan

Jo vetëm meshkujt joshen nga figura seksi e Rihannas dhe do të dëshironin të shkonin në shtrat me këngëtaren.

January Jones, 36 vjeçare, është e martuar dhe ka një fëmijë. Por aktores si duket i ka ngelur diçka në qejf dhe dëshiron ta realizoj.
Jones, e cila është bërë e famshme në serialin “Mad Men’, ka theksuar se po t’i jepej mundësia, do të shkonte me këngëtaren Rihanna.
January së fundmi ka pozuar për revistën Violet Grey, duke sjellë disa imazhe seksi. /Kosovapress/

Previous articleRita Ora: Kënga e re, si e Whtiney Houston
Next articleNATO i shqetësuar me praninë e ushtrisë ruse në kufij me Ukrainën